پوشک پولساز پارچه ای چیست؟

تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه هزینه های فرزند خود را از بدو تولدش بهینه کنید؟

آیا تا کنون برای فرزندان پیشین خود روزانه تعداد زیادی پوشک استفاده کرده اید؟

آیا تا بحال اسم پوشکی که بار ها و بارها شسته می شود به گوشتان خورده است؟

بله درست است!

پوشکی که قصد معرفی آن را دارم پوشک پارچه ای یکتاست .تولید شده از پارچه ای لطیف و دارای جذابیت بصری فراوان برای مادر و کودک.

پوشک پارچه ای یکتا در شرایط اقتصادی حاکم با قاطعیت می توان گفت که با کمترین هزینه ای که به آن اختصاص داده می شود گامی بزرگ در جهت ارتقای وضعیت مالی هر خانوار است .

کودکی که به دنیا می آید نیاز اصلی او پوشک کردن است و این پروسه در خوشبینانه ترین حالت دوسال طول می کشد و در این دوسال هزینه های طاقت فرسای تهیه پوشک چنان وضعیت مالی خانواده هارا تحت الشعاع قرار می دهد که بعدها در تامین دیگر نیازهای فرزندشان دچار مشکل خواهند شد.

انواع پوشک
انواع پوشک یکتا

این مسیله گاه چنان عمیق می شود  و پدر و مادر را درگیر میکند که تبدیل به یک معضل شده و شیرینی به دنیا آمدن فرزند را به کام پدر و مادر تلخ خواهد کرد و به جای آنکه از خندیدن ها و بازی های کودکانه فرزندشان لذت ببرند غرق در تفکر تامین هزینه های هستند.

پوشک پارچه ای یکتا با پوشش دادن تمامی وزن هایی که فرزند شما در آن محدوده نیازمند استفاده از پوشک است  و اختصاص کمترین بودجه برای تهیه آن یکی از مشغولیت های ذهنی والدین را از آنها دور خواهد کرد و به آنها این مجال را خواهد داد که با آرامش خاطر بیشتری به آینده فرزند خود فکر کنند.

نویسنده : زینب خدادادی